(25. 03. – 27. 03.  2024.)

• Kruh, Linolada, mlijeko
  • Pileći saft, tjestenina, salata
  • Kruh, namaz / salama

• Varivo od leće sa ječmenom kašom

• Muffin, čokoladno mlijeko
  • Zapečena tjestenina sa šunkomi sirom
  • Voćni jogurt, keks

Upisi u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Autor: Matija Bajić, 2. 3. 2022.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.

Poštovani roditelji budućih prvašića!

Radi upisa u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2022./2023. roditelj ili skrbnik djeteta treba se javiti pedagogu škole i školskoj liječnici kako bi se dogovorio termin razgovora radi utvrđivanja zrelosti djeteta za upis u prvi razred.

Termin za razgovor u školi možete dogovoriti na broj telefona 01/6593-622.

Vrijeme u koje možete nazvati radi dogovora termina:

ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom

• ujutro od 9,30 do 10,30 sati
  • popodne 16,00 do 17,00 sati

Termin za pregled kod školske liječnice možete dobiti na poveznici: https://www.terminko.com/

Na razgovor u školu roditelj treba doći s djetetom te ponijeti OIB djeteta, presliku domovnice ili rodnog lista djeteta. Zbog epidemioloških mjera molimo da u pratnji djeteta dođe jedan roditelj i da u prostoru škole nosi masku.

Produženi boravak organiziran je za učenike 1. i 2. razreda. Za učenike koji su uključeni u program produženoga boravka, redovna nastava održava se u prijepodnevnim satima. Program produženog boravka traje od 12 do 17 sati. Roditelji koji žele uključiti dijete u program produženoga boravka trebaju dostaviti u školu potvrdu o zaposlenju ili elektronički zapis o radno-pravnom statusu iz sustava e-građanin.

Od prvog razreda u školi je organizirana izborna nastava vjeronauka i izborna nastava informatike za koju se roditelji odlučuju prilikom upisa.