(22. 04. – 26. 04.  2024.)

• Zdenka sir, pecivo, čaj
  • Tjestenina na bolonjski, salata

• Maslac, džem, kruh, bijela kava
  • Mesna štruca, krpice sa zeljem
  • Namaz na kruhu

• Varivo od slanutka sa heljdom

• Puter štangica, hrenovka, ketchup, kiseli krastavac
  • Musaka, salata

• Pecivo, riblji burger, umak tartar
  • Brudet od lignje, žganci, salata
  • Sladoled

Obavijest ZET-a učenicima o školskom prijevozu
Autor: Unknown , 2. 9. 2015.

Remetinečka cesta 64 a

OBAVIJEST UČENICIMA

OŠ SAVSKI GAJ O ŠKOLSKOM PRIJEVOZU

Poštovani,

od školske godine 2015./2016. ZET prijevoz - startat će se s primjenom validiranja (prislanjanja iskaznice – plave – uz validator kako bi se prijavili u sustav) učenika u školskom prijevozu.

Kako su tijekom školske godine 2014./2015. svim učenicima u školskom prijevozu bile podijeljene nove, crvene iskaznice (s njihovim novijim slikama), čije važenje ne ovisi o boji nego o integriranom procesoru, zaključeno je da bi njihovo poništavanje i vraćanje starih, plavih bilo nepotrebno, pa će učenicima koji imaju crvenu iskaznicu ona ostati do kraja školovanja i vrijediti isto kao i plava. Novi učenici u prijevozu će do isteka zaliha dobivati crvene, a potom plave iskaznice.

Vozači će dobiti upute da od početka školske godine svakako i bez iznimke prilikom ulaska učenika u školske autobuse prate ispravnost iskaznica (ispravnu od neispravne iskaznice validator razlikuje, te upozorava i vizualno i zvučno na njenu neispravnost). Učenici koji se zateknu bez valjane iskaznice bit će upozoreni da podignu novu ili produže staru do 20. rujna 2015. Ukoliko to ne učine, od 21. rujna  2015. više neće imati pravo na prijevoz.