• Salama, kruh, sok
  • Tjestenina a la bolognese, salata

• Savijača od šumskog voća, mlijeko
  • Juneći gulaš sa njokima, salata

• Croissant punjen pekmezom, čokoladno mlijeko
  •  Zapečeni pileći batak / zabatak, mlinci, salata
  • Muffin (okus čokolade), milijeko

• Salata od piletine

• Pizza
  • Cordon blue, pekarski krumpir
  • Sladoled

Vozni red

Školski kalendar za 2019./2020. godinu

Autor: Matija Bajić, 15. 3. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Ministarstvo znanosti i obrazovanja obavijestilo nas je o izvođenju nastave na daljinu za više razrede koja započinje od srijede, 18. ožujka 2020. godine.

Sve učenike razredne nastave pozivamo da prate nastavu na daljinu preko HRT3 kanala koja počinje od ponedjeljka 16.3.2020. godine.

Dodatno, Sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje od 8-14 sati  za više razrede pa pozivamo predmetnu nastavu da oni koji su u mogućnosti prate nastavu na sportskoj televiziji po sljedećem rasporedu.

Učenicima koji nisu spremni sami ostati doma, te ih nema tko čuvati škola će biti otvorena od 7 – 16 sati.

Učenici nižih razreda koji dođu u školu pratit će Školu na Trećem (HRT3).

Učitelji će s učenicima kontaktirati preko web stranice škole, te posredstvom roditelja.

Razrednici će za predmetnu nastavu otvoriti VIRTUALNE RAZREDE i tamo ih podsjećati na dnevni raspored nastave i na sadržaje nastave. Tamo će razrednik pratiti prisutnost učenika na nastavi. Nastava na daljinu za učenike viših razreda započinje od srijede 18.3.2020. godine.