• Salama, kruh, sok
  • Tjestenina a la bolognese, salata

• Savijača od šumskog voća, mlijeko
  • Juneći gulaš sa njokima, salata

• Croissant punjen pekmezom, čokoladno mlijeko
  •  Zapečeni pileći batak / zabatak, mlinci, salata
  • Muffin (okus čokolade), milijeko

• Salata od piletine

• Pizza
  • Cordon blue, pekarski krumpir
  • Sladoled

Vozni red

Školski kalendar za 2019./2020. godinu

OBAVIJEST ZA RODITELJE/SKRBNIKE O ORGANIZACIJI RAZREDNE NASTAVE OD 25. SVIBNJA 2020.
Autor: Matija Bajić, 22. 5. 2020.

Na temelju zaključka Vlade Republike Hrvatske, uz primjenu preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te prema uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, od 25. svibnja 2020. otvaraju se škole za učenike razredne nastave. Nastava počinje u ponedjeljak 25. svibnja 2020. g. po smjenama i redovnom rasporedu:

• Jutarnja smjena: 1.a, 2.a, 3.a, 3.d, 4.a, 4.b, 4.e, 4.f
  • Popodnevna smjena: 1.b, 2.b, 3.b, 3.c, 3.e, 4.c, 4.d, 4.g
  • Produženi boravak: 1.c, 1.d, 1.e, 1.f, 2.c, 2.d, 2.e, 2.f

Za razrede produženog boravka bit će organizirano dežurstvo od 7 sati.

Školski prijevoz je organiziran i raspored se nalazi ovdje..

Oni roditelji/skrbnici koji još uvijek zbog objektivnih ili subjektivnih razloga ne žele poslati dijete u školu, mogu to učiniti naknadno. U međuvremenu moraju osigurati daljnje praćenje nastave na daljinu „Škola na Trećem“ i biti u kontaktu s učiteljima.

Mole se roditelji/skrbnici da pročitaju relevantne dokumente na sljedećim poveznicama:
1. Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi:

2. Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave od 25. svibnja 2020.: