(25. siječanj – 29. siječanj  2021.)

• Pileći saft, tjestenina

• Pahuljice, mlijeko
  • Varovo od poriluka, kruh
  • Voćni jogurt

• Topli sendvič, čaj
  • Mesne okruglice u umaku od rajčice, pire krumpir, kruh
  • Kolač, mlijeko

• Pecivo, hrenovka, ketchup
  • Samoborski odrezak, kroketi, salata
  • Kruh, salama

• Kruh, masalc, džem, kakao
  • Umak od tunjevine sa tjesteninom

Školski kalendar za 2020./2021. godinu

JAVNI POZIV vanjskim pružateljima usluga posluživanja, kuhanja i pripreme hrane i pića
Autor: Matija Bajić, 20. 7. 2020.

REMETINEČKA CESTA 64a

KLASA: 112-01/20-01/41

URBROJ: 251-164-01-20-01

Zagreb, 20. srpnja 2020.

Na temelju točke 4. stavka 2. Odluke o zabrani novog zapošljavanja službenika i namještenika u javnim službama (Narodne novine broj: 70/16, 50/17, 37/18, 71/18, 91/18, 32/20) Osnovna škola Savski Gaj, Zagreb, dana 20. srpnja 2020. godine, objavljuje

JAVNI   POZIV

vanjskim pružateljima usluga

posluživanja, kuhanja i pripreme hrane i pića

PREDMET: Javni poziv za obavljanje poslova kuhara/kuharice u Osnovnoj školi Savski Gaj, Remetinečka cesta 64a, Zagreb

Pozivamo zainteresirane vanjske pružatelje usluga na dostavu svojih ponuda na javni poziv za obavljanje poslova pripreme, kuhanja i podjele toplog i mliječnog obroka i podjela pića, za učenike u Osnovnoj školi Savski Gaj, Zagreb, na adresi Remetinečka cesta 64a.

Nabavu hrane osigurava škola.

Radno mjesto kuhara/kuharice, potrebno je popuniti na neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno).

Vrijeme pružanja usluge: pet puta tjedno, od ponedjeljka do petka. Rad se odvija smjenski: jedan tjedan u radnom vremenu od 06:00 do 14:00 sati, a drugi tjedan u vremenu od 10:00 do 18:00 sati.

Broj djelatnika: 1 (jedan)

Opseg poslova, sukladno Pravilniku o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (''Narodne novine'' broj: 40/2014) te sukladno Godišnjem planu i programu rada Osnovne škole Savski Gaj, obuhvaća:

- tjedno planiranje i izrada jelovnika

- narudžba

- preuzimanje i pravilno skladištenje namjernica

- priprema namjernica za obrok

• poslovi kuhanja, servisiranja i podjele toplog obroka te užine, za učenike koji koriste uslugu produženog boravka.
  • poslovi servisiranja i podjele obroka za učenike koji koriste uslugu mliječnog obroka
  • suradnja s ravnateljem, tajnikom, učiteljima i ostalim djelatnicima škole
  • provođenje HACCP sustava i vođenje potrebnih evidencija
  • pranje posuđa i slaganje
  • čišćenje i održavanje prostora kuhinje te ostalih prostorija u sastavu kuhinje
  • čišćenje i dezinfekcija radnih i pomoćnih površina u sastavu kuhinje
  • čišćenje strojeva i uređaja za rad
  • ostali poslovi po nalogu ravnatelja

Ukoliko ste zainteresirani za pružanje traženih usluga molimo dostavu Vaše ponude  zaključno s danom 29. srpnja 2020. godine, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv-poslovi kuhara/kuharice“ na adresu Škole:

Osnovna škola Savski Gaj, Remetinečka cesta 64a, 10 020 Zagreb

ili na

e-mail: ured@os-savski-gaj-zg.skole.hr

Ponuda mora sadržavati cijenu rada po satu, bruto, za obavljanje traženih poslova u mjesečnom iznosu uz specifikaciju svih poslova s pojedinačnom cijenom (popuniti obrazac koji se nalazi u privitku).

S poštovanjem,

Ravnatelj škole