(25. siječanj – 29. siječanj  2021.)

• Pileći saft, tjestenina

• Pahuljice, mlijeko
  • Varovo od poriluka, kruh
  • Voćni jogurt

• Topli sendvič, čaj
  • Mesne okruglice u umaku od rajčice, pire krumpir, kruh
  • Kolač, mlijeko

• Pecivo, hrenovka, ketchup
  • Samoborski odrezak, kroketi, salata
  • Kruh, salama

• Kruh, masalc, džem, kakao
  • Umak od tunjevine sa tjesteninom

Školski kalendar za 2020./2021. godinu

Izrada pretplatne karte za školski prijevoz
Autor: Matija Bajić, 9. 9. 2020.

Obavještavaju se roditelji učenika prvih razreda čija će djeca koristiti organizirani školski prijevoz da, ukoliko to još nisu učinili, u Tajništvo škole dostave sliku djeteta (veličina 3x3,5 cm), kako bi se mogla izraditi pretplatna karta ZET-a.

1. Učenici koji imaju ZET-ove pretplatnu kartu za organizirani školski prijevoz (pokaz sa slikom), mogu se javiti na bilo kojem prodajnom mjestu ZET-a, Tiska i/ili iNovina te besplatno aktivirati kartu - status, za organizirani školski prijevoz s naglaskom da se radi o ''organiziranom školskom prijevozu.''

2. Ukoliko učenik nema izrađenu pretplatnu kartu za organizirani školski prijevoz (pokaz sa slikom), treba ovjeriti zahtjev za izradu pretplatne karte u tajništvu škole, te zajedno s fotografijom predati u poslovnicu ZET-a (poslovnica ZET-a, Ozaljska 105, Zagreb, šalteri 6, 7, 8), kako bi se besplatno izradila pretplatna karta s naglaskom da se radi o ''organiziranom školskom prijevozu.''

Radno vrijeme šaltera je od radnim danom od 7:30 do 15:00 sati.

Ovaj status aktivacije pokaza vrijedi od 7.9.2020. do 30.6.2021. godine i odnosi se samo za autobus organiziranog školskog prijevoza, u ostalim vozilima na redovnim linijama, aktivacija ne vrijedi.

3. Ukoliko učenik, uz organizirani školski prijevoz, želi aktivirati pokaz i za JAVNI gradski prijevoz, status može aktivirati na istoj pretplatnoj kartici, uz naplatu iznosa odabranog statusa, na bilo kojem prodajnom mjestu ZET-a.

4. Ukoliko učenik ne koristi organizirani školski prijevoz i nema a želi izraditi pretplatnu kartu (pokaz sa slikom) samo za JAVNI gradski prijevoz, treba ispuniti Zahtjev za izradu pretplatne karte za tekuću školsku godinu, ovjeriti ga u tajništvu škole, te zajedno s fotografijom predati u poslovnicu ZET-a, Ozaljska 105, Zagreb.

5. Ukoliko učenik ne koristi organizirani školski prijevoz a već ima izrađenu pretplatnu kartu samo za JAVNI gradski prijevoz i želi produljiti status korisnika u tekućoj školskoj godini, uz Zahtjev na uvid daje Pretplatnu kartu (pokaz sa slikom). Broj pretplatne karte potrebno je upisati na prednjoj strani Zahtjeva, ovjeriti ga u tajništvu škole i predati u jednu od poslovnica ZET-a.