preskoči na sadržaj

Osnovna škola Savski Gaj Zagreb

Login
Tjedni jelovnik

PONEDJELJAK

  • Salama, kruh, sok
  • Tjestenina a la bolognese, salata
  • Voće

UTORAK

  • Savijača od šumskog voća, mlijeko
  • Juneći gulaš sa njokima, salata
  • Voće

SRIJEDA

  • Croissant punjen pekmezom, čokoladno mlijeko
  •  Zapečeni pileći batak / zabatak, mlinci, salata
  • Muffin (okus čokolade), milijeko

ČETVRTAK

  • Sendvič, sok
  • Salata od piletine
  • Voće

PETAK

  • Pizza
  • Cordon blue, pekarski krumpir
  • Sladoled

 

Vozni red

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 3. 2013.

Ukupno: 225871
Ovaj mjesec: 599
Ovaj tjedan: 216
Školski kalendar za 2019./2020. godinu

 

Razredna nastava

  • Dubravka Anić
  • Alisa Besek
  • Stefanija Husić
  • Silvija Drvarić
  • Gordana Gabelica-Maršić
  • Kristina Iveković
  • Tena Barun
  • Ana Jukica
  • Marina Jurić
  • Marina Katana
  • Renata Kovaček
  • Martina Kolić
  • Mirela Mihovilić
  • Lidija Mikulec
  • Ivana Mohorko
  • Snježana Pavlešić
  • Vesna Pavlić
  • Smiljaka Plach
  • Branislava Pustički
  • Jelena Lisjak
  • Ana Sugj
  • Željka Štulec
  • Nada Tuškan
  • Tajana Kulušić

Razredna nastava - boravak

  • Melita Ivanišević
  • Dubravka Koren
  • Vlatka Lahovsky
  • Kristina Plantak Tominac
  • Marina Soldo
  • Darko Zec
  • Marija Jurišić
  • Jasna Roščić
  • Ivana Šantić 

 

Martina Baričević

hrvatski jezik

Snježana Bilić-Prcić

Ela Družijanić-Hajdarević

Hrvojka Pribanić

Boni Radičić

 

 

Nikolina Džolan

matematika

Snežana Ivković

Ida Miter

Josip Perić

 

 

Nikolina Fiorenini

engleski jezik

Mary Maslać

Vesna Matković

Ivan Miter

Marijana Muškovac

 

 

Ivanka Gršetić

vjeronauk

Ivana Havidić

Karolina Mustapić

Juraj Tomljanović

 

 

Renata Češljaš

geografija

Jelena Paradi

 

 

Kristina Pavlović

priroda i biologija

Erika Žigmond-Farago

 

 

Dražen Turčin

tjelesna i zdravstvena kultura

Damir Validžić

 

 

Igor Despot

povijest

Bruno Jerkušić

 

 

Antonija Sopina

fizika

Dubravka Smetiško

kemija

Renata Barac

glazbena kultura

Ivan Mustač

likovna kultura

Tomislav Hadrović

tehnička kultura

Donka Gerakarov

francuski jezik

Andreja Paradi

njemački jezik

Ivana Jerolimov

talijanski jezik

Davor Kastelic

informatika

Ravnatelj i stručni suradnici

Matija Bajić

ravnatelj

Nataša Brajdić

pedagog

Anđa Pavlović

pedagog

Ljiljana Šiljak

defektolog i logoped

Renata Mišurac Čeliković

knjižničar

Administrativno i tehničko osoblje

Jelena Pendelj

Vera Grebenac

tajnik

administrativni referent

Katarina Bezeredi

računovođa

Ivana Feljan

kuharica

Ivanka Grabušić

kuharica

Katica Orečić

kuharica

Vilma Šipek

kuharica

Ivan Furić

domar ložač

Stipe Zec

domar 

Jelena Blažević

spremačica

Mila Bošnjak

spremačica

Vesna Gudiček

spremačica

Branka Kranjčina

spremačica

Nada Lubina

spremačica

Mirjana Molnar

spremačica

Ivana Špišić

spremačica

Blaženka Baltić

spremačica
   

 

 

 

preskoči na navigaciju