(29. 04. – 03. 05.  2024.)

• Savitak sa sjemenkama i sirom, jogurt
  • Špageti na bolonjski, salata

• Kruh, namaz Linolada, mlijeko
  • Pečeni pileći batak / zabatak, mlinci
  • Puding

• Juneći gulaš, žganci, salata

• Muffin, jogurt
  • Panirani oslić, blitva sa krumpirom

Lucija Botica – viceprvakinja Hrvatske u šahu
Autor: Matija Bajić, 9. 9. 2020.

Na nedavno održanom Pojedinačnom kadetskom prvenstvu Hrvatske (Trogir, 23. – 29. kolovoza 2020.) učenica naše škole Lucija Botica osvojila je 2. mjesto u kategoriji kadetkinja do 13 godina (U13). Od pobjednice ju je dijelilo pola boda. Ovim uspjehom stječe pravo nastupa za hrvatsku reprezentaciju na predstojećem europskom prvenstvu. Lucija je počela igrati šah tek krajem 2017., a već 2018. bila je treća na Kadetskom prvenstvu Hrvatske u ubrzanom šahu (U12).

Lucija se intenzivno bavi plesom i borilačkim sportovima. Najprije je trenirala taekwondo ITF (tradicionalni) i kickboxing, a potom je prešla u taekwondo WTF (olimpijski). Učeničkim zvanjem je 1. geup (viši crveni pojas). Na državnim prvenstvima Hrvatske postigla je dosad ove rezultate: 1. mjesto u borbi i formama 2018. (taekwondo ITF), 2. mjesto 2018. (kickboxing), 2. mjesto u borbi 2019. (taekwondo WTF), 3. mjesto u formama 2019. (taekwondo WTF).

Čestitamo i želimo joj puno uspjeha i dalje!