preskoči na sadržaj

Osnovna škola Savski Gaj Zagreb

Login
Tjedni jelovnik

 

OSNOVNA ŠKOLA SAVSKI GAJ

Remetinečka cesta 64a, 10020 Zagreb

JELOVNIK ZA UČENIKE PRODUŽENOG BORAVKA

 (24. siječanj – 28. siječanj  2022.)

 

PONEDJELJAK

  • Salama, kruh
  • Varivo od mahuna
  • Puding

UTORAK

  • Muffin, mlijeko
  • Pileći saft, tjestenina, salata
  • Voće

SRIJEDA

  • Sirni namaz na kruhu, čaj
  • Varivo od graha
  • Jogurt, kruh

ČETVRTAK

  • Džem, margarin, kruh, kakao
  • Panirani pileći medaljoni, riža, grašak, mrkva
  • Salama, kruh

PETAK

  • Croissant, puding
  • Njoki u umaku od tunjevine, salata
  • Voće

 

Dobar tek!

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 3. 2013.

Ukupno: 317808
Ovaj mjesec: 3544
Ovaj tjedan: 511
Danas: 150
Školski kalendar za 2021./2022. godinu

 

 

 

 

 

 

razred

razrednik

dan

sat

učionica

1a

Renata Kovaček

ponedjeljak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1110-1150

1535-1615

A 8

1b

Marija Jurišić

   

 

1c

Štefanija Husić

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0935-1015

1700-1800

 

1d

Mirela Mihovilić

četvrtak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

1630-1715

1025-1105

 

1e

Marina Jurić

srijeda (6,8 ujutro)

 

1630-1800

 

1f

Ana Ivić

 

 

 

2a

Silvija Drvarić

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0800-0840

1710-1750

 

2b

Nada Tuškan

 

 

 

2c

Ana Jukica

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0935-1015

1700-1750

B 3

2d

Zrinka Dujmović

ponedjeljak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

0940-1100

0940-1100

 

2e

Željka Štulec

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1700-1740

1150-1230

 

2f

Martina Kolić

utorak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0935-1015

1700-1745

 

2g

Ana Sugj

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0935-1015

1700-1750

A 2

3a

Lidija Mikulec

 

 

 

3b

Ivana Mohorko

 

 

 

3c

Nikolina Vezmar Baraka

četvrtak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1110-1150

1710-1750

C X

3d

Marina Katana

četvrtak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

1025-1105

1710-1750

 

3e

Kristina Iveković

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0935-1015

1625-1710

 

3f

Jelena Lisjak

utorak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

0935-1015

1730-1815

 

4a

Branislava Pustički

 

 

 

4b

Vesna Pavlić

ponedjeljak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

0935-1015

1535-1615

 

4c

Jelena Filipović

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1110-1150

1710-1750

C X

4d

Maja Tuškan

četvrtak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

0845-0925

1625-1705

 

4e

Gordana Gabelica Maršić

srijeda (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0845-0925

1620-1730

A 6

4f

Alisa Besek

ponedjeljak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

0935-1015

1710-1810

 

5a

Vesna Matković

ponedjeljak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

1155-1235

1830-1915

 

5b

Marina Maretić

utorak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1235-1315

1710-1755

B 8

5c

Boni Radičić

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1025-1105

1755-1835

 

5d

Igor Despot

četvrtak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1155-1235

1755-1835

 

5e

Zorica Perić

 

 

 

6a

Marijana Muškovac

utorak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0845-0925

1840-1920

 

6b

Ivana Havidić

četvrtak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

1000-1100

1750-1835

 

6c

Marija Krivić

četvrtak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

 od 1235

od 1835

 

6d

Ela Družijanić Hajdarević

 

 

 

6e

Hrvojka Pribanić

utorak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

0935-1015

1710-1750

 

6f

Fiorenini Nikola

četvrtak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0935-1015

1840-1920

 

7a

Kristina Pavlović

srijeda (5,7 ujutro)

petak (5,7 popodne)

1155-1235

1710-1750

 

7b

Snježana Bilić Prcić

prema dogovoru na mail: snjezana.bilic-prcic@skole.hr

 

 

7c

Mato Filipović

 

 

 

7d

Ivan Miter

 

 

 

7e

Renata Barac

utorak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

1755-1835

1535-1835

 

7f

Tomislav Hadrović

 

 

 

8a

Jelena Paradi

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0845-0925

1710-1750

B 8

8b

Josip Perić

prema dogovoru na mail: josip.peric3@skole.hr

 

 

8c

Jelena Brzić

 

 

 

8d

Bruno Jerkušić

prema dogovoru na mail: bruno.jerkusic@skole.hr

 

 

TZK

Dražen Turčin

ponedjeljak (5,7 ujutro)

petak (5,7 popodne)

1315-1355

1710-1750

kabinet TZK

TZK

Damir Validžić

četvrtak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

od 1240

od 1310

 

Matematika

Ida Miter

petak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

0845-0925

1535-1615

ispred zbornice

Matematika

Ana Šimunović

utorak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

1025-1105

1315-1355

 

Matematika

Ivana Tržić Perić

ponedjeljak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1110-1150

1535-1615

C VI

Kemija

Dubravka Smetiško

ponedjeljak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 ujutro)

1625-1705

0935-1015

 

Likovna kultura

Mato Filipović

 

 

 

Priroda

Marija Martinović Pašalić

ponedjeljak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

1110-1150

1625-1705

hol škole

Engleski

jezik

Valentina Mintas

utorak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

0935-1015

1625-1705

 

Francuski jezik

Donka Gerakarov

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1025-1105

1400-1440

 

Njemački jezik

Andrea Paradi

srijeda (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1445-1525

1115-1150

 

Informatika

Tena Barun

četvrtak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1110-1150

1445-1525

ispred C IX

Informatika

Davor Kastelic

četvrtak (6,8 ujutro)

petak (6,8 popodne)

1835-1900

1030-1105

 C IX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju