preskoči na sadržaj

Osnovna škola Savski Gaj Zagreb

Login
Tjedni jelovnik

PONEDJELJAK

  • Salama, kruh, sok
  • Tjestenina a la bolognese, salata
  • Voće

UTORAK

  • Savijača od šumskog voća, mlijeko
  • Juneći gulaš sa njokima, salata
  • Voće

SRIJEDA

  • Croissant punjen pekmezom, čokoladno mlijeko
  •  Zapečeni pileći batak / zabatak, mlinci, salata
  • Muffin (okus čokolade), milijeko

ČETVRTAK

  • Sendvič, sok
  • Salata od piletine
  • Voće

PETAK

  • Pizza
  • Cordon blue, pekarski krumpir
  • Sladoled

 

Vozni red

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 3. 2013.

Ukupno: 225871
Ovaj mjesec: 599
Ovaj tjedan: 216
Školski kalendar za 2019./2020. godinu

 

razred

razrednik

dan

sat

učionica

1a

Lidija Mikulec

srijeda (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1040-1125

1730-1815

Ispred učionice A5

Učionica A5

1b

Ivana Mohorko

petak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

1040-1125

1730-1815

Ispred učionice A5

Učionica A5

1c

Tajana Kulušić

srijeda (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0945-1030

1730-1815

Učionica C4

1d

Marina Katana

srijeda (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1700-1800

0945-1030

Učionica B2

Mala zbornica

1e

Kristina Iveković

ponedjeljak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0945-1030

1730-1815

Mala zbornica

1f

Jelena Lisjak

srijeda (5,7 ujutro)

uroak (5,7 popodne)

1600-1645

0945-1030

Učionica B5

Mala zbornica

2a

Branislava Pustički

srijeda (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

0945-1030

1640-1725

Ispred učionice A7

2b

Vesna Pavlić

utorak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1215-1305

1730-1815

Hodnik ispred učionice A7

2c

Tena Barun

četvrtak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

1700-1745

0945-1030

Učionica A4

2d

Husić Štefanija

utorak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

1730-1815

0945-1030

Mala zbornica

2e

Gordana

Gabelica-Maršić

četvrtak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

0850-0935

1700-1745

Mala zbornica

2f

Alisa Besek

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0940-1040

1630-1730

Mala zbornica

3a

Mirela Mihovilić

četvrtak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

0945-1030

1545-1630

Učionica A8

3b

Dubravka Anić

ponedjeljak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1130-1215

1730-1815

Hodnik ispred učionice CX

3c

Snježana Pavlešić

ponedjeljak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0850-0935

1730-1815

Učionica CX

3d

Renata Kovaček

utorak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1130-1215

1640-1725

Učionica CXI

3e

Marina Jurić

petak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

0800-0845

1640-1725

Hodnik pokraj zbornice

4a

Smiljka Plach

petak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0850-0935

1450-1535

Učionica A2

4b

Silvija Drvarić

utorak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

0945-1030

1730-1815

Učionica B4

4c

Ana Jukica

utorak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

1040-1125

1730-1815

Učionica A6

4d

Nada Tuškan

ponedjeljak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0850-0935

1730-1815

Učionica A2

4e

Željka Štulec

petak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1040-1125

1730-1815

Učionica CX

4f

Martina Kolić

ponedjeljak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

0945-1030

1730-1815

Učionica A6

4g

Ana Sugj

petak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

0945-1030

1730-1815

Učionica B4

5a

Kristina Pavlović

utorak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

0850-0935

1730-1815

Hodnik

Učionica CVIII

5b

Snježana

Bilić-Prcić

četvrtak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

0945-1030

1545-1630

Ispred zbornice

5c

Mary Maslać

ponedjeljak (5,7 ujutro)

srijeda (5,7 popodne)

0945-1030

1820-1905

Učionica B7

5d

Renata Češljaš

ponedjeljak (5,7 ujutro)

petak (5,7 popodne)

1040-1130

1830-1930

Ispred zbornice

Ispred zbornice

5e

Renata Barac

srijeda (5,7 ujutro)

petak (5,7 popodne)

1730-1815

1830-1915

Hodnik ispred zbornice

5f

Tomislav Hadrović

četvrtak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1820-1905

0945-1030

Učionica B9

6a

Jelena Paradi

petak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0945-1030

1820-1905

Učionica CVII

6b

Josip Perić

utorak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

1040-1125

1900-1945

Učionica B7

6c

Ivana Jerolimov

četvrtak (6,8 ujutro)

četvrtak (6,8 popodne)

1400-1445

1640-1725

Učionica njemačkog jezika

6d

Bruno Jerkušić

petak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1040-1125

1820-1905

Učionica A1

Učionica C7

7a

Hrvojka Pribanić

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

0945-1030

1640-1725

Ispred zbornice

7b

Boni Radičić

utorak (5,7 ujutro)

strijeda (5,7 popodne)

1220-1305

1730-1815

Učionica CVI

7c

Antonija Sopina

četvrtak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1215-1310

1730-1815

Pomoćni kabinet fizike

7d

Juraj Tomljanović

četvrtak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1310-1355

1910-1955

Učionica B6

Učionica A3

7e

Igor Despot

utorak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1040-1125

1820-1905

Učionica B6

Učionica CVI

8a

Ela

Družijanić-Hajdarević

srijeda (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

1040-1125

1905-1950

Učionica CV

8b

Ivana Havidić

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0945-1030

1730-1815

Hodnik ispred zbornice

Učionica A3

8c

Marijana Muškovac

petak (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0850-0935

1730-1815

Učionica CVIII

Učionica B7

8d

Ivan Miter

utorak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

0945-1030

1820-1905

Ispred zbornice

Učionica B7

8e

Erika

Žigmond-Farago

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

0945-1030

1640-1730

Učionica CVIII

Kabinet

Matematika

Nikolina Džolan

utorak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

1310-1355

1820-1905

Učionica B6

Matematika

Snežana Ivković

srijeda (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1040-1125

1640-1725

Hodnik ispred zbornice

Učionica B6

Matematika

Ida Miter

petak (5,7 ujutro)

četvrtak (5,7 popodne)

1130-1215

1820-1905

Učionica B8

Hrvatski jezik

Martina Baričević

srijeda (6,8 ujutro)

srijeda (6,8 popodne)

1130-1215

1545-1630

Učionica CVI

Engleski jezik

Nikolina Fiorenini

petak (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

0945-1030

1450-1535

Hodnik ispred zbornice

Engleski jezik

Vesna Matković

četvrtak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1130-1215

1545-1640

Učionica B9

Učionica A1

TZK

Dražen Turčin

srijeda (5,7 jutro)

petak (5,7 popodne)

1310-1355

1820-1905

Kabinet TZK

TZK

Damir Validžić

srijeda (6,8 ujutro)

utorak (6,8 popodne)

1040-1125

1400-1445

Kabinet TZK

Kemija

Dubravka Smetiško

ponedjeljak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1040-1125

1640-1725

Kabinet kemije/fizike

Likovna kultura

Ivan Mustač

ponedjeljak (5,7 ujutro)

ponedjeljak (5,7 popodne)

1310-1355

1500-1545

Ispred zbornice

Francuski jezik

Donka Gerakarov

utorak (5,7 ujutro)

utorak (5,7 popodne)

1540-1625

0945-1040

Učionica A1

Njemački jezik

Andrea Paradi

četvrtak (6,8 ujutro)

ponedjeljak (6,8 popodne)

1400-1445

1545-1630

Učionica njemačkog jezika

Vjeronauk

Karolina Mustapić

srijeda (6,8 popodne)

petak (6,8 ujutro)

1310-1355

1730-1815

Učionica A3

Informatika

Davor Kastelic

petak (6,8 ujutro)

petak (6,8 popodne)

1220-1305

1630-1700

Učionica CIX

preskoči na navigaciju