(24. siječanj – 28. siječanj  2022.)

• Salama, kruh
  • Varivo od mahuna
  • Puding

• Muffin, mlijeko
  • Pileći saft, tjestenina, salata

• Sirni namaz na kruhu, čaj
  • Varivo od graha
  • Jogurt, kruh

• Džem, margarin, kruh, kakao
  • Panirani pileći medaljoni, riža, grašak, mrkva
  • Salama, kruh

• Croissant, puding
  • Njoki u umaku od tunjevine, salata

Školski kalendar za 2021./2022. godinu

Upisi u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022.
Matija Bajić / datum: 22. 5. 2020. 13:42

Molimo roditelje čija su djeca školski obveznici da se najkasnije do 14. svibnja 2021. g. jave u školu radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022.

Poštovani roditelji budućih prvašića!

Radi upisa u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2021./2022. roditelj ili skrbnik djeteta treba se javiti pedagogu škole i školskoj liječnici kako bi se dogovorio termin radi utvrđivanja zrelosti djeteta za upis u prvi razred.

Termin za razgovor u školi možete dogovoriti na broj telefona 01/6593-622

• ponedjeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom ujutro od 10 do 11 sati i srijedom od 14 do 15 sati.

Na razgovor u školu roditelj treba doći s djetetom te ponijeti OIB djeteta, presliku domovnice ili rodnog lista djeteta. Zbog epidemioloških mjera molimo da u pratnji djeteta dođe jedan roditelj uz obvezno nošenje maske. Na ulazu u školu obvezna je dezinfekcija i mjerenje temperature. Također molimo da odgodite dolazak u slučaju povišene tjelesne temperature, respiratornih smetnji te sumnje na zarazu virusom Covid -19.

Produženi boravak organiziran je za učenike 1. i 2. razreda. Za učenike koji su uključeni u program produženog boravka, redovna nastava održava se u prijepodnevnim satima. Program produženog boravka traje od 12 do 17 sati. Roditelji koji žele uključiti dijete u program produženog boravka trebaju donijeti u školu potvrdu o zaposlenju ili elektronički zapis o radno-pravnom statusu iz sustava e-građanin.

Od prvog razreda u školi je organizirana izborna nastava vjeronauka i izborna nastava informatike za koju se roditelji odlučuju prilikom upisa.

[OPŠIRNIJE]