(29. 04. – 03. 05.  2024.)

• Savitak sa sjemenkama i sirom, jogurt
  • Špageti na bolonjski, salata

• Kruh, namaz Linolada, mlijeko
  • Pečeni pileći batak / zabatak, mlinci
  • Puding

• Juneći gulaš, žganci, salata

• Muffin, jogurt
  • Panirani oslić, blitva sa krumpirom

Obavijest –Organizirani prijevoz BLATO – SAVSKI GAJ- izrada/produljenje iskaznica
Autor: Matija Bajić, 30. 8. 2017.

Poštovani roditelji i učenici!

Prema novim uputama od strane ZET-a postojeći korisnici koji ostvaruju pravo na organizirani prijevoz ne moraju ispunjavati zahtjeve kao ranijih godina, već je moguće od 01.09.2017. na 300 prodajnih mjesta (INovine, Tisak ili prodajna mjesta  ZET-a) sa već postojećom iskaznicom produžiti njenu valjanost i preuzeti kupon za šk.god.2017./2018.

Učenici čija je iskaznica oštećena ili izgubljena dužni su osobno otići u poslovnicu ZET-a, Ozaljska 105, na šalter 4 (radno vrijeme od 7.15 – 15.00, 30,00 kn izrada), radi izrade nove iskaznice i preuzimanja kupona.

Učenici koji prvi put vade iskaznicu, dužni su u tajništvu škole ovjeriti Zahtjev (ZET-ova tiskanica sa slikom), te ga odnijeti osobno u poslovnicu ZET-a, Ozaljska 105, Zagreb.

Svim učenicima prvih razreda kao i ostalim učenicima koji do sada nisu imali izrađenu iskaznicu, a predali su zahtjeve sa slikom u mjesecu lipnju 2017., izrađene iskaznice biti će podijeljene prvog dana škole, 04.09.2017., od strane njihovih razrednika.